Bleona Qereti zhvishet dhe futet në vaskë. Prej andej bën një pyetje (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:46 11-01-2016 Bleona Qereti zhvishet dhe futet në vaskë. Prej andej bën një pyetje (FOTO)

Bleona Qereti, këngëtarja e njohur shqiptare zhvishet dhe futet në vaskë, duke bërë prej andej një pyetje të thjeshtë, se cila është shenja e secilit.

Me sa duket Bleona është gati për Las Vegas, sepse për të sigurisht që shenja është ‘’Dollari’’. " Cila është shenja juaj? Dollari!!! Vegas po mbërrij'', shkruan Qereti.

 

bleonaqeretivaske2

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030647039413452
array(1) { ["section"]=> string(78) "bleona-qereti-zhvishet-dhe-futet-ne-vaske-prej-andej-ben-nje-pyetje-foto-29660" }