Bleona s'e mendon martesën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:21 18-04-2015 Bleona s'e mendon martesën Bleona Qereti

Bleona Qereti që është kthyer në Shqipëri,  pas famës që fitoi në Hollywood, ku po merr pjesë në talentshown ‘’X Factor’’ ka thënë që as nuke kaq mendjen tek martesa dhe se nuk po e kërkon aspak.

‘’Nuk e kam mendjen te martesa dhe as jam, duke kërkuar...Po dashurisë nuk i dihet! Zakonisht kur nuk e kërkon të del përpara’’, thotë Bleona për ‘’Bluetouth’’-in.

Më 1 prill, ditën e gënjeshtrave,  Bleona bëri për publikun një shaka, pikërisht në lidhje me martesën.

“Ne po martohemi”, shkruant Bleona mbi foton që ka ndarë me miqtë në Facebook. Steven Tyler është njeriu që kishte zgjedhur Bleona për t'u martuar. Tyler është lideri i grupit të famshëm "Aerosmith".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013721942901611
array(1) { ["section"]=> string(31) "bleona-s-e-mendon-martesen-9070" }