Bleona tregon si është dhe si e nxjerrin portalet (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:21 08-06-2016 Bleona tregon si është dhe si e nxjerrin portalet (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti ka shpjeguar me anë të fotografisë së saj se si disa portale shtrembërojnë, fjalë për fjalë, këngëtaren.

Për të dhënë një pamje të qartë të shtrembërimit të lajmeve, fotove apo deklaratave të Bleonës në media, këngëtarja ka marrë si shembull fotografinë e realizaur pas finales së “YFSF”.

13339472_1133063740093839_4125671645499205921_n.jpg

13423801_1133088540091359_2300557004436822469_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.065867185592651
array(1) { ["section"]=> string(60) "bleona-tregon-si-eshte-dhe-si-e-nxjerrin-portalet-foto-42902" }