Bleona zhvishet në Karaibe, del topless para kamerës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:23 27-07-2016 Bleona zhvishet në Karaibe, del topless para kamerës (FOTO)

Këngëtarja Bleona Qereti siç duket po shijon pushimet këtë verë në Kataibe në ishullin St Barth.

Ajo është shfaqur thuajse krejtësisht nudo dhe duket më në formë se çdo herë tjetër. Opinion.al

Bleona, elegante, plot buzëqeshje dhe pa komplekse është shfaqur vetëm me një palë  mbathura të zeza.

bleona5.jpg

bleona3.jpg

bleona2.jpg

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14612412452698
array(1) { ["section"]=> string(62) "bleona-zhvishet-ne-karaibe-del-topless-para-kameres-foto-47918" }