Blerim Dzemaili mbetet pa fjalë nga vrasja e Almirit 4 vjeçar

Publikuar tek: sport, më 10:40 04-07-2016 Blerim Dzemaili mbetet pa fjalë nga vrasja e Almirit 4 vjeçar

Vrasja barbare e 4 vjeçarit Almir Aliut në Kumanovë të Maqedonisë ka prekur edhe futbollistin tetovar të Zvicrës, Blerim Dzemailin.

Dzemaili ka postuar në profilin e tij në “Instagram”, foton e 4 vjeçarit shqiptar dhe shkruan: “Jam pa fjalë”.

Almir Aliu u shtyp qëllimisht nga një shtetas maqedonas së bashku me dy prindërit e tij. 4 vjeçari humbi jetën si pasojë e plagëve të shkaktuara. 

Screenshot_10.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016053915023804
array(1) { ["section"]=> string(67) "blerim-dzemaili-mbetet-pa-fjale-nga-vrasja-e-almirit-4-vjecar-45462" }