Blerina Bombaj flet për realitetin e hidhur: Vijmë nga familja e varfër e një minatori, punonim me gjithçka

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:09 26-05-2019 Blerina Bombaj flet për realitetin e hidhur: Vijmë nga familja e varfër e një minatori, punonim me gjithçka

Blerina Bombaj është një ndër dietologet më të pëlqyera dhe më të suksesshme në Shqipëri.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ndërsa sot na ka kthyer shumë vite pas në kohë.

Dietologia ka publikuar një foto të babait të saj dhe të babait të regjisorit Leonard Bombaj.

Blerina rrëfen realitetin e hidhur, teksa thotë se babai i saj është rritur në një familje të varfër të një minatori të Selenicës dhe kujdeseshin për bagetitë.

'Dy djem nga 14 femijet e rritur ne nje familje te varfer minatori te Selenices, ku ishin mesuar te punonin gjithcka e kujdeseshin per bagetite. Njeri si me i vogel arriti te shkollohet ne Paris dhe me pas u be babai im , tjetri mbaroi shkollen e bashkuar ne Tirane dhe u be babai i Leonard Bombaj-t (ai me poshte)', shkruan dietologia në Instagram.

zsfxdfh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017703056335449
array(1) { ["section"]=> string(112) "blerina-bombaj-flet-per-realitetin-e-hidhur-vijme-nga-familja-e-varfer-e-nje-minatori-punonim-me-gjithcka-165769" }