Blerina Gjylameti jep lajmin e rëndësishëm, erdhi në jetë djali i dytë i saj, publikon foton nga spitali

Publikuar tek: aktualitet, më 12:29 28-11-2020 Blerina Gjylameti jep lajmin e rëndësishëm, erdhi në jetë djali i dytë i saj, publikon foton nga spitali Fotoja e publikuar nga Blerina Gjylameti

Blerina Gjylameti bëhet nënë sërish. Deputetja e PS ka sjellë sot në jetë djalin e saj Kron. “Një tjetër rreze drite ndroicoi mendjet e ngrohu zemrat tona. Mirë se erdhe Kron” shkruan vetë deputetja në rrjetet sociale.

Blerina, e cila pak kohë më parë kaloi dhe covid-19, ka edhe një djalë tjetër Joelin.

Ky fëmijë, hyn në familjen e deputetes pas dy fatkeqësive të njëpasnjëshme që pllakosën në familjen e saj, duke humbur fillimisht motrën dhe më pas vëllain në një aksident tragjik.

Por tashmë duket se Kron ka hapur një tjetër dritare të re gëzimi në shtëpinë e deputetes që I gëzohet dy djemve të saj, në një lindje të vecantë në ditën e Flamurit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, ekzekutohet një 43 vjeçar (EMRI-PAMJE NGA VENDNGJARJA)
Del FOTO/ Ky është Ardit Spahiu, 38 vjeçari që u ekzekutua me 8 plumba në Bruksel, kunati i porositësit të disa vrasjeve në Elbasan »
Article Logic
Execution time: 0.011593818664551
array(1) { ["section"]=> string(109) "blerina-gjylameti-jep-lajmin-e-rendesishem-erdhi-ne-jete-djali-i-dyte-i-saj-publikon-foton-nga-spitali-229432" }