Blerina, gruaja e Dr.Florit çaste emocionuese me fëmijët, i thotë diçka edhe “tullacit” të saj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:32 15-08-2015 Blerina, gruaja e Dr.Florit çaste emocionuese me fëmijët, i thotë diçka edhe “tullacit”  të saj Blerina Kondi dhe dy femijet e saj

Blerina Kondi, bashkëshortja e të ndjerit Dr.Flori ndan disa çaste vërtet emocionuese. Pranë dy fëmijëve të saj, ulur në një bar, ndërsa Kaltrina e puth me shumë dashuri e djali i vogël qëndron aq i paqtë në karrocë.

Nuk mund të mos bjerë në sy as topi i basketbollit me numrin 23 që mban numrin e basketbollistit të preferuar të Dr, Florir, tatuazh të cilinin Blerina e realizoi dy ditë më parë.

E ndërsa është e mbushur plot dashuri, Blerina “flet” dhe i tregon bashkëshortit të saj, Dr.Florit se është e bekuar.

“Zemra plot dashuri. Kam gjithçka që më duhet. Bekime tullaci im”. “Tullaci im” është “nickname” me të cilin Blerina i drejtohej Dr.Florit me përkëdheli.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027910947799683
array(1) { ["section"]=> string(96) "blerina-gruaja-e-dr-florit-caste-emocionuese-me-femijet-i-thote-dicka-edhe-tullacit-te-saj-18433" }