Blero dhe ish-bashkëshortja e tij bashkohen për vajzën në Disneyland

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:30 27-04-2015 Blero dhe ish-bashkëshortja e tij bashkohen për vajzën në Disneyland

Blero dhe Teuta Krasniqi janë ribashkuar për 5-vjetorin e vajzës së tyre Tarës. Çifti e kanë pasur në plan prej kohësh që në 5-vjetorin e vogëlushes së tyre të udhëtonin në Disneyland dhe pavarësisht se ata janë të ndarë e kanë realizuar këtë udhëtim.

Gazetarë të “Prive-s” në Kosovë kanë intervistuar çiftin teksa bënin kontrollin rutinë në aeroportin e Prishtinës. Të dy shprehen se qëllimi i udhëtimit është që të mbetet një kujtim i bukur për Tarën dhe për ata. Blero, Teuta dhe Tara do të qëndrojnë 4 netë dhe 3 ditë në Paris me destinacion “Disneyland”.

“Ti dhe vetem Ti je arsyeja pse unë jam këtu”,  ka qenë fjalia e Bleros mbi foton me Tarën në Facebook duke “shuar” edhe zërat mediatikë për një ribashkim me Teutën.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01274299621582
array(1) { ["section"]=> string(73) "blero-dhe-ish-bashkeshortja-e-tij-bashkohen-per-vajzen-ne-disneyland-9778" }