Blero dhe Teuta bëhen bashkë për ditëlindjen e vajzës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:44 28-04-2016 Blero dhe Teuta bëhen bashkë për ditëlindjen e vajzës

Prindërit e Tarës, Teuta Krasniqi dhe Blero Muharremi janë bërë bashkë për ditëlindjen e vajzës së tyre edhe pse prej disa kohësh rrugët e tyre janë ndarë.

Të dy kanë qenë të pranishëm në ditëlindjen e 6-të të vajzës së tyre duke bërë kështu të mos e ndjej mungesën e prindërve. Teuta dhe Blero i kanë dhuruar vajzës së tyre një festë përrallore dhe mbi të gjitha i kanë dhuruar praninë e tyre duke e bërë të përjetojë momente mjaft të bukura.

blero.png

blero_2.png

blero_2_copy.png

blero1.png

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026185035705566
array(1) { ["section"]=> string(59) "blero-dhe-teuta-behen-bashke-per-ditelindjen-e-vajzes-38932" }