Blero publikon këngën e tij më të re, zgjedh këngëtaren dhe modelen e njohur për realizimin e videoklip-it

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:05 30-10-2016

Blero ka publikuar sot këngën e tij më të re “Rren”. Ai ka përzgjedhur këngëtaren dhe modelen e njohur Zajmina Vasjarin si personazhin kryesor në videoklip.

Qëndrimi i saj është shumë “hot”. “Rren” ka në thelb gënjeshtrën dhe mashtrimin nga ana e partneres. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023190021514893
array(1) { ["section"]=> string(111) "blero-publikon-kengen-e-tij-me-te-re-zgjedh-kengetaren-dhe-modelen-e-njohur-per-realizimin-e-videoklip-it-57872" }