Blero si është, si ishte...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:58 24-01-2015 Blero si është, si ishte...

Pas ndarjes nga gruaja, këngëtari kosovar Blero, është bërë më aktiv në rrjetet sociale.

Këtë herë ai ka postuar  për fansat, një foto të tij në vitin 1994.

Pa as më të vogëlin dyshim, Blero ka ndryshuar shumë që nga ajo kohë, si në stil ashtu edhe në qëndrim.

E vetmja gjë që ka mbetur pa ndryshuar te ai, siç shkruan dhe vetë këngëtari është mënyra e të krehurit të flokëve.

Jo keq! Një mënyrë identifikimi është edhe ajo!

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02898097038269
array(1) { ["section"]=> string(28) "blero-si-ishte-si-eshte-1386" }