Blero, Tara dhe Teuta Krasniqi një familje drejt Amerikës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:15 09-04-2015 Blero, Tara dhe Teuta Krasniqi një familje drejt Amerikës

Këngëtari nga Kosova Blero dhe ish-bashkëshortja e tij Teuta Krasniqi janë bashkuar edhe një herë për shkak të vajzës, Tarës.

Çifti do të udhëtojnë së bashku drejt Amerikës por ky ribashkim do të jetë për hir të Tarës. Këtë lajm e ka konfirmuar vetë aktorja në programin “Diçka po zihet” të RTV21. “Sa i përket tarës ne jemi shumë bashkëpunues dhe në Disneyland do të shkojmë të tre së bashku”, tregon Teuta.

Çifti i ka dhënë fund martesës së tyre 5-vjeçare nga e cila kanë edhe një vajzë, por me siguri Tara e vogël dhe publiku do të dëshironin që t’i shihnin sërish bashkë Bleron dhe Teutën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072469711303711
array(1) { ["section"]=> string(61) "blero-tara-dhe-teuta-krasniqi-nje-familje-drejt-amerikes-8290" }