“BLETA E ARTË 2018”, Rama shpërndan 12 çmime për biznesmenë dhe zyrtarë të administratës (LISTA E PLOTË)

Publikuar tek: aktualitet, më 23:16 29-01-2018 “BLETA E ARTË 2018”, Rama shpërndan 12 çmime për biznesmenë dhe zyrtarë të administratës (LISTA E PLOTË)

Siç është bërë traditë tashmë, mbrëmjen e sotme në një hotel shumë luksoz janë shpërndarë çmimet “Bleta e Artë”.

Në ceremoninë, ku merrnin pjesë kryeministri Rama dhe ministri i Financave, Arben Ahmetaj u vlerësuan me trofe 10 kompani të ndyshme private dhe 2 administratorë.

Për këtë vit, përveç shumë çmimeve të tjera që janë bërë traditë tashmë, janë shpërndarë edhe dy çmime të reja, si sipërmarrja turistike dhe përgjegjësia sociale.

Një risi tjetër që u vu re gjatë ceremonisë, ishte se një pjesë e mirë e çmimeve u shpërndanë nga qytetarë të thjeshtë dhe profesionistë të ndryshëm.

MË POSHTË LISTA E PLOTË:

 

ÇMIMI “MADE IN ALBANIA” = EURO FISH

 

ÇMIMI “GREEN” = ELKTRA SHPK

 

ÇMIMI “INOVACON” = APLICATION DEVELOPMENT MANAGEMENT

 

ÇMIMI SIPËRMARRJA TURISTIKE = OUT DOR ALBANIA

 

ÇMIMI “BIZNESI GJITHËPËRFSHIRËS” = BERAT KONFEKS

 

ÇMIMI “START UP” = ALB INDUSTRIA

 

ÇMIMI “PRAKTIKA PROFESIONALE” = MARIN SPA

 

ÇMIMI “PËRGJEGJËSIA SOCIALE” = JONUS SOCIAL BUISNES

 

ÇMIMI “GRATË SIPËRMARRËSE” = FED INVEST

 

ÇMIMI “PUNËDHËNËSI I VITIT” = FOSHNER

 

ÇMIMI Administratori vitit = Perlat Kapisyzi, Drejtor i Siptalit Universitar “Shefqet Ndroqi”.

 

ÇMIMI Administratorja e vitit = Vasilika Vjero, Drejtoreshë e Përgjithshme e Tatimeve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama ndan çmimet për DREJTORËT më të mirë të administratës, këto janë 'BLETËT' për 2017-ën (EMRAT)
Alarmi gazetarit: Po ikin 100 mijë vetë nga Shqipëria »
Article Logic
Execution time: 0.012356996536255
array(1) { ["section"]=> string(106) "bleta-e-arte-2018-rama-shperndan-12-cmime-per-biznesmene-dhe-zyrtare-te-administrates-lista-e-plote-108415" }