Blindohet Komuna e Parisit, forca të shumta rrethojnë zonën (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:44 04-05-2019 Blindohet Komuna e Parisit, forca të shumta rrethojnë zonën (VIDEO) Foto nga vendngjarja

Uniformat blu blindojnë 'Komunën e Parisit' në Tiranë. 

Forca të shumta nga RENEA dhe FNSH kanë rrethuar zonën përreth duke mos lejuar askënd të kalojë. Fillimisht u dyshua se bëhej fjalë për një alarm për bombë por të dhënat e fundit, bëjnë me dije se po zhvillohet një operacion për kapjen e një të shumëkërkuari.

Në operacion po marrin pjesë edhe snajpera të pozicionuar sipër pallateve te "Komuna e Parisit". Emri i të shumëkërkuarit mbahet ende sekret nga policia ndërsa aktualisht është shoqëruar një person që dyshohet se ka lidhje me të. Pritet informacion i detajuar në vazhdim...

 57433592_814376205600402_3930368978236473344_n.png

Screenshot_15.jpgScreenshot_14.jpgScreenshot_13.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031539916992188
array(1) { ["section"]=> string(71) "blindohet-komuna-e-parisit-forca-te-shumta-rrethojne-zonen-video-162942" }