Blini ishullin tuaj, ja shuma që duhet të keni në dispozicion

Publikuar tek: bota, më 07:51 16-02-2018 Blini ishullin tuaj, ja shuma që duhet të keni në dispozicion

 

E kush nuk do ta donte që kishte shtëpinë e tij të pushimit, apo të banimit në një ishull, e ndërsa për shumicën e njerëzve mbetet një ëndërr për disa të tjerë ekziston mundësia që ta kenë ishullin të gjithin për vete.

 

Një rezidencë mahnitëse, shtëpi plazhi, “pyllin” personal, të gjitha ndodhen brenda një ishulli 230 mijë m2 që ka dalë në shitje në Kanada për 7 milionë dollarë, shkruan kosovapress.Ishulli “Skocia e Re”, ofron një pamje të mrekullueshme të oqeanit, dhe privatësi maksimale.

Vila kryesore e ndërtuar në 2002-shin, ka 11 dhoma gjumi, 9 banjo dhe bibliotekë mahnitëse.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092830657958984
array(1) { ["section"]=> string(67) "blini-ishullin-tuaj-ja-shuma-qe-duhet-te-keni-ne-dispozicion-110421" }