Bllokohen 93 steka cigare pa pullë fiskale në doganë (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:51 16-05-2019 Bllokohen 93 steka cigare pa pullë fiskale në doganë (FOTOT)

Strukturat doganore të Degës Doganore Shkodër, bllokuan në Pikën e Kalimit Kufitar të Murriqanit gjatë një kontrolli në vijë të dytë të një mjeti autobus, i cili po udhëtonte nga Kosova me destinacion Gjermaninë janë konstatuar 93 steka cigare pa pullë.

 

Kontrolli është i përbashkët i Doganës me Policinë kanë ndaluar shtetasin italian me inicialet K.M. i cili dispononte këtë sasi cigaresh.

Personi në fjalë është ndaluar nga ana e forcave të policisë dhe po pritet për tu marrë në pyetje nga strukturat e Krimit Ekonomik të Drejtorisë së Policisë, Shkodër.

 

60445737_448379419253020_5786606388474019840_o.jpg60452341_448379469253015_5909023496259764224_n.jpg

60150657_448379522586343_5895883499084185600_o.jpg60339159_448379515919677_8331621854225629184_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.085723876953125
array(1) { ["section"]=> string(65) "bllokohen-93-steka-cigare-pa-pulle-fiskale-ne-dogane-fotot-164538" }