Bllokohen stacionet e metrove në Londër, dyshohet për vendosje eksplozivi

Publikuar tek: bota, më 19:45 05-07-2016 Bllokohen stacionet e metrove në Londër, dyshohet për vendosje eksplozivi

Disa pako të dyshimta që jaën gjetur të braktisura në një prej stacioneve të metrosë më të populluar të Londrës, kanë çuar në bllokimin për rreth 30 minuta.

Stacioni midis Selhurst dhe Balham është bllokuar nga forca të shumta të policisë dhe ekipet anti-eksploziv që kanë mbërritur në vendngjarje.

Autoritetet kanë njoftuar se metroja do të rikthehet në punë menjëherë pas inspektimit të pakove të dyshuara.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Është aq nxehtë brenda makinës sa që dikush e përdor në vend të sobës (Foto)
E frikshme, fëmijët refuzojnë të luajën në park, babai filmon lisharësen që lëviz vetë (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.0094399452209473
array(1) { ["section"]=> string(78) "bllokohen-stacionet-e-metrove-ne-londer-dyshohet-per-vendosje-eksplozivi-45626" }