Bllokohet aksi rrugor Elbasan-Librazhd

Publikuar tek: aktualitet, më 15:05 24-05-2015 Bllokohet aksi rrugor Elbasan-Librazhd

Rradhë të gjata automjetesh janë formuar në aksin Elbasan-Librazhd si pasojë e bllokimit të rrugës.

Rruga është bllokuar para pak minutash dhe shkak është bërë shembja e një masivi përgjatë aksit. Aksi Rrugor Elbasan-Librazhd edhe pse ka vetëm pak kohë që është inaguruar, vazhdon të shkaktojë probleme në qarkullim si pasojë e shembjeve.

Shkarja e dheut në aksin Elbasan-Librazhd

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja si shpërthen godina me eksploziv në Tiranë (Video)
Vodhën 4500 lekë nga një lokal në Krujë, arrestohen dy të rinjtë »
Article Logic
Execution time: 0.012614011764526
array(1) { ["section"]=> string(44) "bllokohet-aksi-rrugor-elbasan-librazhd-11868" }