Bllokohet qarkullimi i automjeteve, 1 orë e gjysmë para protestës së PD-së

Publikuar tek: aktualitet, më 09:53 12-03-2015 Bllokohet qarkullimi i automjeteve, 1 orë e gjysmë para protestës së PD-së

Ka nisur bllokimi i qarkullimit në rrugët kryesore që lidhen me sheshin ‘’Skënderbej’’ dhe bulevardin ‘’Dëshmorët e Kombit’’. Bllokimi nga policia rrugore ka nisur rreth 1 orë e gjysmë para nisjes së protestës të opozitës në orën 11:00.

Deri më tani janë bllokuar:  Rruga e Dibrës, bulevardi ‘’Zogu I Parë’’, bulevardi ‘’Dëshmorët e Kombit’’, sheshi ‘’Nënë Tereza’’ dhe unaza që lidhet me bulevardin.

Bllokimi I qarkullimit do të vazhdojë deri pas përfundimit të protestës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto-lajm/ Protesta e opozitës, nisin përgatitjet para Kryeministrisë
Organizatorët e PD-së: 19 mijë protestues nga rrethet në shesh »
Article Logic
Execution time: 0.011897802352905
array(1) { ["section"]=> string(78) "bllokohet-qarkullimi-i-automjeteve-1-ore-e-gjysme-para-protestes-se-pd-se-5635" }