Bllokohet qarkullimi në Skelë-Vlorë, shkak...një lopë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:51 16-07-2015 Bllokohet qarkullimi në Skelë-Vlorë, shkak...një lopë (FOTO) Lopa bllokon trafikun në Skelë-Vlorë

Jemi në pikun e sezonit turistik dhe sikur mos mjaftonin temperaturat e larta dhe trafiku normal, drejtuesit e mjeteve duhet të përballen edhe me “surpriza”.

Një lopë në Skelë-Vlorë ka vënë në vështirësi shoferët e automjeteve të cilët u bllokuan për disa minuta në trafik duke mos ditur kujt t’i shmangeshin më parë: Lopës apo njëri-tjetrit!

Në fund, lopa ka shpëtuar pa asnjë dëmtim, ndërsa shoferët...vendosëm mos t’i pyesnim fare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.23193192481995
array(1) { ["section"]=> string(61) "bllokohet-qarkullimi-ne-skele-vlore-shkak-nje-lope-foto-16317" }