Bllokohet trafiku në dalje të Elbasanit, "lumë" automjetesh

Publikuar tek: aktualitet, më 23:08 07-09-2015 Bllokohet trafiku në dalje të Elbasanit,

Është pothuajse e pamundur të hysh në qytetin e Elbasanit, ku pas përfundimit të ndeshjes Shqipëri - Portugali një numër i madh tifozësh janë drejtuar me automjetet e tyre jashtë qytetit.

Aksi Elbasan - Tiranë është kthyer thuajse vetëm me një sens qarkullimi ndërsa policia rrugore duket se e ka të pamundur të menaxhojë trafikun dhe automjetet që qarkullojnë në dy apo tre korsitë e rrugës.

Mijëra simpatizantë dhe tifozë kanë lënë qytetin e Elbasanit menjëherë pas përfundimit të ndeshjes me rezultatin 0-1 në favor të Portugalisë, megjithatë edhe pse mund të kishte siguruar një tjetër 1 pikësh të artë, rruga për Euro 2016 për kombëtaren tonë gjithçka mbetet e hapur.

ll1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përurohet Odeoni i ri i Bektashinjve, të pranishëm krerët më të lartë të fesë dhe politikës
Zbulohen 34 parcela me drogë në 5 fshatra, policia jep detajet »
Article Logic
Execution time: 0.0093691349029541
array(1) { ["section"]=> string(62) "bllokohet-trafiku-ne-dalje-te-elbasanit-lume-automjetesh-20216" }