Blogerja e famshme pozon e zhveshur në liqenin e shenjtë, revoltohen qytetarët (FOTO +16)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:46 24-05-2019 Blogerja e famshme pozon e zhveshur në liqenin e shenjtë, revoltohen qytetarët (FOTO +16)

Blogerja amerikane Tatjan Reys ka berë një akt i cili ka revoltuar qytetarët e Paramo de San Turban në Kolumbi.

 

Blogerja vizitoi liqenin e qytetit i cili konsiderohet si vend i shenjtë dhe mijëra besimtarë e vizitojnë dhe luten atje çdo vit. Atje ajo nuk e respektoi vendin e shenjtë dhe u fut në liqen pa rroba.

Pas fotografive të hedhura në internet qytetarët vendas u revoltuan duke i kërkuar që të largohet nga qyteti i tyre dhe madje e kanë sulmuar në instagram.

Pas kësaj revolte, blogerja amerikane u detyrua që t’i fshinte fotografitë e hedhura por tashmë ato janë përhapur në internet dhe janë bërë virale. Tatjana Reys kërkoi falje dhe tha thjesht se është adhuruese e madhe e natyrës dhe i pelqen të fotografohet nudo.

Si ju duken fotografitë e saj?

61068573_655845814918786_5475328646581321728_n.png

61149535_423336431837176_1308772527610265600_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0081021785736084
array(1) { ["section"]=> string(92) "blogerja-e-famshme-pozon-e-zhveshur-ne-liqenin-e-shenjte-revoltohen-qytetaret-foto-16-165525" }