Blogerja e njohur shqiptare, një model për rininë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:38 09-11-2016 Blogerja e njohur shqiptare, një model për rininë (FOTO)

Blogerja e njohur si dhe trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha po ndiqet nga shumë të reja si një ndër ikonat e modës.

Me një stil komplet të ri ajo mban veshur një kostum sportiv kadif, atlete të bardha, një çantë të zezë, ndërsa në kokë mban një kapele.

Komentet nga ndekësit e saj kanë qenë nga më pozitivet. 

lori.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020278930664062
array(1) { ["section"]=> string(59) "blogerja-e-njohur-shqiptare-nje-model-per-rinine-foto-59013" }