Blushi batutë për kandidaturën e Ndocajt: Edi i Tiranës dhe Eduarti i Milanos kanë pasione të njejta

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:46 28-01-2016 Blushi batutë për kandidaturën e Ndocajt: Edi i Tiranës dhe Eduarti i Milanos kanë pasione të njejta

Deputeti socialist, Ben Blushi në intervistën për “Top Story” ka komentuar edhe kandidaturën e kolegut Eduart Ndocaj për kreun e Partisë Socialiste. Me anë të një batute, Blushi ka thënë se Rama dhe Ndocaj janë shokë, si dhe kanë orekse dhe pasione të përbashkëta.

“Ram dhe Ndocaj janë shok dhe kanë gjëra të përbashkëta, oreks dhe pasione të njejta. Eduarti ndërton në Milano, Edi ndërtoi Tiranën. Shumë mirë që kandidon, pasi është Rama ai që e futi Ndocajn në Kuvend”, tha Blushi.

Ben Blushi konfirmoi zyrtarisht se do të kandidojë në zgjedhjet 19 marsit në kongresin e PS-së, nëse do të lejohen zgjedhjet për kryetarin. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11169385910034
array(1) { ["section"]=> string(105) "blushi-batute-per-kandidaturen-e-ndocajt-edi-i-tiranes-dhe-eduarti-i-milanos-kane-pasione-te-njejta-31205" }