Blushi dhe Hafizi, kërkesë Asamblesë Kombëtare, duam kopje të rezultateve të referendumit

Publikuar tek: politike, më 07:47 23-04-2016 Blushi dhe Hafizi, kërkesë Asamblesë Kombëtare, duam kopje të rezultateve të referendumit

Deputetët socialistë Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi i janë drejtuar Asamblesë Kombëtare me një kërkesë.

Ata kërkojnë t’iu bëhet e mundur kopja e rezultateve të referendumit, kopje të listave të pjesmarrësve në votim, kopje të procesverbaleve të çdo komisioni votimi dhe një kopje e listës së zgjedhësve të referendumit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026177167892456
array(1) { ["section"]=> string(93) "blushi-dhe-hafizi-kerkese-asamblese-kombetare-duam-kopje-te-rezultateve-te-referendumit-38440" }