Blushi dhe Hafizi kërkesë në KQZ për hapjen e kutive të votimit

Publikuar tek: politike, më 17:44 18-04-2016 Blushi dhe Hafizi kërkesë në KQZ për hapjen e kutive të votimit

Dy deputetët e Partisë Socialiste, Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi, kanë paraqitur në Komisionin Qëndror të Zgjedhjeve disa kërkesa lidhur me referendumin e Partisë Socialiste që kishte si qëllim të vendoste nëse do të mbaheshin zgjedhjet për kryetar.

Deputetët që edhe më parë kanë shprehur pakënaqësi si dhe kanë lëshuar akuza rreth procesit të votimit, kanë kërkuar nga KQZ një kopje të tabelës së zgjedhësve, procesverbalin e KZP për rezultatin e referendumit si dhe kanë kërkuar hapjen e kutive të votimit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010715007781982
array(1) { ["section"]=> string(69) "blushi-dhe-hafizi-kerkese-ne-kqz-per-hapjen-e-kutive-te-votimit-37994" }