Blushi e kritikonte dhe akuzonte, por shihni çfarë bën Rama pas shpinës së tij

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:25 19-03-2016 Blushi e kritikonte dhe akuzonte, por shihni çfarë bën Rama pas shpinës së tij

Ben Blushi dhe Edi Rama kanë dalë në të njëjtën kohë nga salla ku u zhvillua kongresi i PS-së, por i pari që iu drejtua mediave ishte deputeti. Blushi u shpreh kundër referendumit për mandatin e kryetarit, duke theksuar se zgjedhjet nuk mund të zëvendësohen.

Në pritje të përfundimit të fjalës së kundërshtarit të tij brenda partisë, Rama është detyruar të qëndrojë disa sekonda pas shpinës së Blushit. Ndërkohë që anëtarët e kongresit kanë përfituar nga rasti dhe kanë bërë foto me kryetarin e tyre dhe njëkohësisht kryeministrin e Shqipërisë. 

2.jpg

3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Eni Çobani mallëngjehet, kujton babain e saj
Dikur të rinj të Partisë së Punës, sot me thinja në kokë, ndryshuan sërish statutin »
Article Logic
Execution time: 0.0071060657501221
array(1) { ["section"]=> string(83) "blushi-e-kritikonte-dhe-akuzonte-por-shihni-cfare-ben-rama-pas-shpines-se-tij-35528" }