Blushi i kërkon Tahirit të flasin jashtë Kuvendit, kamerat i filmojnë (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 13:41 17-03-2016 Blushi i kërkon Tahirit  të flasin jashtë Kuvendit, kamerat i filmojnë (FOTO)

Miqësia e tyre e hershme është e njohur por së fundmi Ben Blushi dhe Saimir Tahiri janë konfliktuar për shkak të zgjedhjeve për kryetar partie.

Para pak minutash, ka qenë deputeti Ben Blushi ai i cili i ka kërkuar ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri të flasin jashtë ambienteve të Kuvendit. Tahiri i është përgjigjur pozitivisht dhe prej disa minutash ata janë duke zhvilluar një bisedë mes tyre si dy miq të vjetër.

Të pashqetësuar nga fakti që po fotografoheshin e filmoheshin, Tahiri dhe Blushi kanë vazhduar komunikimin mes tyre. Nga pamjet Blushi duket paksa i revoltuar teksa i flet edhe përmes gjestikulacioneve ministrit që nga ana e tij është parë më i qetë dhe më shumë sesa ka folur, ka dëgjuar.

b3.jpg

b2.jpg

t.jpg

b7.jpg

b8.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093939304351807
array(1) { ["section"]=> string(79) "blushi-i-kerkon-tahirit-te-flasin-jashte-kuvendit-kamerat-i-filmojne-foto-35331" }