Blushi kapet “mat”, ja çfarë i tërheq vëmendjen në celular

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:11 11-02-2016 Blushi kapet “mat”, ja çfarë i tërheq vëmendjen në celular

Ben Blushi ka shprehur vullnetin për të qenë kandidat për kreun e PS-së në Kongres nëse lejohen zgjedhjet, ndaj edhe vëmendja ndaj tij është në maksimum, si nga mediat ashtu edhe nga ‘paparacët’.

Sot në Kuvend, Blushi është fotografuar gjatë kohës që po lexonte në celularin e tij, lajmin për rikonstruksionin e kullës së Sali Berishës në Viçidol. Në fakt, fotot e kullës së Berishës kanë qarkulluar në çdo portal si dhe në rrjetet sociale dhe ishte e vështirë që ato të mos tërhiqnin vëmendjen.

Megjithatë, ky lajm duhet të ketë qenë vërtet kaq interesant sa e ka ‘detyruar’ Blushin të klikojë për ta lexuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073559284210205
array(1) { ["section"]=> string(61) "blushi-kapet-mat-ja-cfare-i-terheq-vemendjen-ne-celular-32343" }