Blushi: Na tall gjithë Europa, thonë mos bëni zgjedhje “alla-shqiptarçe”

Publikuar tek: politike, më 14:10 11-04-2016 Blushi: Na tall gjithë Europa, thonë mos bëni zgjedhje “alla-shqiptarçe”

Deputeti Ben Blushi ka kërkuar dorëzimin e të gjitha materialeve zgjedhote të referendumit në Partinë Socialiste për të verifikuar rezultatin. Sipas Blushit, ende nuk ka një rezultat të saktë, ndërsa u shpreh se zgjedhjet ishin qesharake dhe për shkak të tyre jemi bërë objekt tallje në Europë.

“Të dorëzohen materialet zgjedhore kuti për kuti. Kam kërkuar të ketë dorëzim të materialeve zgjedhore.

Sa qesharake ishte e gjitha kjo mjafton t’ju kujtoj batutën që bëri një ish-ministre Kulture në Francë. Ajo mbron Francois Hollande i tha mos i bëni zgjedhjet siç i bën Partia Socialiste Shqiptare. Zgjedhje alla-shqiptarçe”, u shpreh Blushi.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088610649108887
array(1) { ["section"]=> string(74) "blushi-na-tall-gjithe-europa-thone-mos-beni-zgjedhje-alla-shqiptarce-37385" }