Blushi nis sot nga Berati turin “Shqipërinë mbi partinë”

Publikuar tek: politike, më 08:35 16-04-2016 Blushi nis sot nga Berati turin “Shqipërinë mbi partinë”

Deputeti i Partisë Socialiste, Ben Blushi do të prezantojë sot lëvizjen “Shqipëria mbi Partinë” dhe takimi i parë do të jetë në Berat, në pallatin e Kulturës në orën 18:00.

Blushi do të jetë krah deputetes Mimoza Hafizi dhe ish deputetit Marko Bello.

Blushi do të nisë një tur takimesh në të gjithë Shqipërinë dhe do të shprehë pikpamjet e tij për lëvizjen ‘Shqipëria mbi partinë’ dhe mbi situatën e PS-së po ashtu do të flasë edhe për referendumin që u zhvillua më 9 prill. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010295867919922
array(1) { ["section"]=> string(60) "blushi-nis-sot-nga-berati-turin-shqiperine-mbi-partine-37819" }