Blushi për Bashkim Finon: Të gjithë kështu thonë kur të sulmojnë, “E kam mik”

Publikuar tek: politike, më 21:34 22-02-2016 Blushi për Bashkim Finon: Të gjithë kështu thonë kur të sulmojnë, “E kam mik”

Deputeti Ben Blushi ka deklaruar sot në një intervistë për gazetarin Babaramo se ministrat e qeverisë “Rama” janë bërë qesharakë.

Sipas Blushit, ata nuk po bëjnë punën e tyre, por rendin se kush i pari të mbushë sallat me njerëz për mitingjet e Ramës, që garon kundër vetes për kreun e PS-së.

“Këtu ke frikë të kërkosh punë. Janë futur të gjithë në fushatë për mbledhur sa më shumë njerëz për mitingjet e Ramës. Më vjen për të qeshur se janë bërë ministrat qesharakë. Dalin e thonë gjëra që nuk i besojnë”, tha Blushi.

Ai gjithashtu i ktheu edhe një përgjigje Bashkim Finos, i cili kishte kritikuar Blushin dhe kishte dalë pro Ramës.

“Unë nuk kam bërë asnjë konsultë me Finon. Të gjithë këta kështu thonë kur duan të sulmojnë: E kam mik. Por këta vuajnë nga komplekse. Më tha mua pse nuk shqetësohesh se statuti zbatohet për zgjedhjet e delegatëve dhe shqetësohesh se statuti nuk zbatohet për zgjedhjen e kryetarit. Kjo nuk qëndron”, tha Blushi.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091018676757812
array(1) { ["section"]=> string(79) "blushi-per-bashkim-finon-te-gjithe-keshtu-thone-kur-te-sulmojne-e-kam-mik-33267" }