Bluza “Fullani” dhe një dedikim i fortë bir-babë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:06 23-06-2016 Bluza “Fullani” dhe një dedikim i fortë bir-babë

Menduam se qe ndonjë bluzë e ndonjërit prej lojtarëve të kombëtares por jo, është një bluzë e personalizuar ku shkruhet “Fullani Jr”.

Në foto janë ish guvernatori i BSH Ardian Fullani dhe i biri Erik Fullani. Është ky i fundit që publikon foton dhe i bën një dedikim të fortë të atit.

“Shumë dashuri. Njëshi im. Është nder dhe gjithmonë do quhem djali jot. Buço zemër #FullaniJR”, shkruan Eriku teksa i ati e puth me dashuri.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089089870452881
array(1) { ["section"]=> string(52) "bluza-fullani-dhe-nje-dedikim-i-forte-bir-babe-44363" }