Bluza me të cilën lëviz Bes Kallaku nëpër Tiranë. Do mahniteni!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:22 09-05-2016 Bluza me të cilën lëviz Bes Kallaku nëpër Tiranë. Do mahniteni!

Ky djalë di gjithnjë të na surprizojë dhe emocionojë. E kemi fjalën për aktorin e humorit aq të dashur për publikun shqiptar, Bes Kallakun.

Besi ka shkrepur një “selfie” teksa i jep makinës nëpër rrugët e kryeqytetit por ajo çfarë bie në sy është pikërisht bluza e tij.

“Ktu i thonë Shqipni”, shkruan Besi gjithë krenari ndërsa u rekomandon edhe ndjekësve të tij të vishen shqip. Së fundmi, veshja e bluzeve me mbishkrime në gjuhë të huaja është kthyer në modë por mesa duket, jo për Bes Kallakun që preferon veç shqip.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02595591545105
array(1) { ["section"]=> string(67) "bluza-me-te-cilen-leviz-bes-kallaku-neper-tirane-do-mahniteni-39933" }