BMW-ja përplaset me kamionçinën në rrugën Tiranë-Durrës (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:15 23-02-2017 BMW-ja përplaset me kamionçinën në rrugën Tiranë-Durrës (FOTOT)

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën dytësore Tiranë-Durrës, ku si pasojë janë dëmtuar mjeti tip BMW dhe një kamionçinë.

Mësohet se si pasojë e aksidentit ka vetëm dëme materiale por pa të lënduar. Dyshohet se shkak i aksidentit të ketë qenë shpejtësia. 

Më poshtë foto nga Harta Dixhitale e Aksidenteve: 

mjeti_tip_bmv.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bashkia e Tiranës ndihma për familjet që mbetën të pastreha nga zjarri në Gramsh, Veliaj: Të ndihmojmë njëri-tjetrin
Ambulanca me urgjencë, panik te çadra e protestës (FOTO DHE VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011803150177002
array(1) { ["section"]=> string(67) "bmw-ja-perplaset-me-kamioncinen-ne-rrugen-tirane-durres-fotot-69737" }