Vdes bodybuilderi 26-vjeçar, mbytet nga ushqimi

Publikuar tek: bota, më 08:48 24-08-2017 Vdes bodybuilderi 26-vjeçar, mbytet nga ushqimi

Dallas McCarver, bodybuilder i famshëm i njohur si “Big Country,” ka ndërruar jetë duke u ushqyer.

Ai u gjet i pavetëdijshëm natën e së hënës në shtëpinë e tij nga miku i tij Josh Lernartowicz.

Në mars të këtij viti McCarver shfaqi disa probleme shëndetsore dhe u rrëzua në skenë ndërsa merrte pjesë në konkrusin 2017 Arnold Classic.

“Big Country” ishte i dashuri i yllit të WWE Dana Brooke.

Brooke ka thënë për TMZ se beson se shkaku i vdekjes është mbytja me ushqim dhe nuk ka shenja keqtrajtimi apo vetvrasjeje.

 

 mbytet_2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tjetër kërkim për ar, Brazili gjurmon në Amazona
Gjendet i vdekur një tjetër ambasador rus, i katërti brenda vitit »
Article Logic
Execution time: 0.012493133544922
array(1) { ["section"]=> string(44) "bodybuilderi-26-vjecar-vdes-duke-ngene-90025" }