Bogdanov dhe huliganët serbë janë në Tiranë?

Publikuar tek: sport, më 20:36 21-09-2015 Bogdanov dhe huliganët serbë janë në Tiranë?

Frikë nga tifozët shqiptarë se mos shkaktojnë incidente në stadium, por frikë edhe nga ata serbë, të cilët mund të t’i kenë shpëtuar autoriteteve dhe tani ndodhen në Tiranë. Të paktën kjo është ajo që po përflitet në rrjetet sociale, ku edhe postohen foto të ndryshme që “dëshmojnë” se huliganët serbë kanë mbërritur.

Sipas komunetuesve, hiliganët e grupimit “Ultras Grobari Partizani Beograd”, kanë ngjitur në tabelat në Parkun e Liqenit në kryeqytet, disa postera të simboleve të tyre.

Gjithsesi, e vështirë është që këta persona nëse vërtet ndodhen në Shqipëri, të depërtojnë brenda në stadium, aty ku masat pritet të jenë maksimale. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010234117507935
array(1) { ["section"]=> string(49) "bogdanov-dhe-huliganet-serbe-jane-ne-tirane-21344" }