Bogdanov: Ja pse u futa në fushë

Publikuar tek: sport, më 18:32 10-02-2015 Bogdanov: Ja pse u futa në fushë

Huligani serb Ivan Bogdanov, ka treguar arsyen se pse është future në fushë gjatë ndeshjes Serbi-Shqipëri e cila u ndërpre afër fundit të pjesës së parë.

I shoqëruar nga avokati i tij, ai i ka thënë policisë se pse është futur në fushë gjatë ndeshjes. "Jam futur për vetëm një arsye. Deshta të heq dronin e me flamurin e Shqipërisë së madhe. Ai më ngrinte nervat dhe vendosa ta bëj pasi askush nuk po lëvizte deri atëherë" ka thënë Bogdanov. Sipas gazetës serbe Kurir. Bogdanov mund të dënohet deri në 5 vjet sepse e kishte të ndaluar hyrjen ne stadium, e lëre më në fushë, si dhe për fshehjen e tij pas kërkimit nga organet shtetërore.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0058979988098145
array(1) { ["section"]=> string(36) "bogdanov-ja-pse-u-futa-ne-fushe-2972" }