Bojaxhi falenderon me emra njerëzit që punuan për të: Pasioni dhe ndershmëria më të fuqishme se paraja

Publikuar tek: politike, më 15:10 23-06-2015 Bojaxhi falenderon me emra njerëzit që punuan për të: Pasioni dhe ndershmëria më të fuqishme se paraja

Kandidati i pavarur Gjergj Bojaxhi ka shprehur mirënjohjen dhe falenderimet e tij për anëtarët e Ne Tirana të cilët punuan me të në këtë fushatë. Bojaxhi përmend dhjetra emra dhe thotë për ta se janë shembulli më i mirë që pasioni, ndërshmëria dhe idealizmi janë më të fuqishme se paraja.

“Faleminderit nga zemra të gjithë miqve – anëtarë të Ne Tirana - që ishin vëzhgues dhe kordinatorë të proçesit të numërimit të votave. Jeni të jashtëzakonshëm. Jeni shembulli më i mirë që pasioni, ndershëmria dhe idealizmi janë më të fuqishme se paraja. Mirënjohje për:
Hektorin, Edvin, Evlandin, Fatosin, Vladimirin, Gretën, Agimin, Klaudjon, Bleriënn, Ejonën, Sonilën, Blertën, Dashamirën, Aidën, Andin, Olsin, Inesin, Olgerten, Joanën, Orgestin, Joanin, Anilën, Rovenën, Ergetin, Irenen, Eltonin, Evën, Teutën, Glendën, Kriston, Zenin, Ilirjanin, Bledarin, Arbërin, Anxhelën, Hermesin, Indritin, Florjanin, Gentin, Luçjanon, Luelën, Lurën, Kristianën, Nertilën, Miselën, Erjonin, Lorenën, Bledjonin, Gertin, Xheraldon, Lorencin, Almën, Klevisin, Endrin, Përparimin, Sidlirin, Klaudjon, Fredin, Neritanin, Endrin, Yllin, Gencin, Xhuljanon, Enjedën, Rean, Bledin, Fatjonin, Olsin, Uendin, Arqilen, Halilin, Arbërin, Xhimin, Ogrin, Donaldin, Edelajdën, Rolandin, Elvën, Arbërin, Denisin, Enin, Bergin, Kujtimin, Mikelën, Ilirin, Jonelin, Mendin, Gertën, Ervinin, Xhildën, Nurildën, Alfredin, Gjystinën, Ermirin, Entelën, Evën, Alidonin, Marlenin, Taulantin, Paulën, Erikun, Aleksandrin, Anisën, Arditin, Besën, Hajren, Entelën, Ilin, Klodianin, Rovenën, Gertin, Xhorxhin, Erjonin, Meritën, Valentinën, Ervisin, Ymerin, Pranverën, Astritin, Gjenovefën, Minushen, Jolandën, Vasilikën, Fluturën, Natashën, Elvandën, Artionin, Thomain, Marjon, Nikolinin, Dorelën, Robertin, Suelën, Ermirën, Harrin, Nezirin, Shpëtimin, Leonardin, Renaton, Mozën, Xhulion, Rigelsin, Iridën, Elën, Ervinin, Guximin, Besmirin, Rein, Riccardon, Elvisin, Albën, Ermirën, Sarën, Alionin, Sokolin, Yllin, Luanin, Rolandin, Krenarin, Sokolin, Eduartin, Besartin, Viktorin,
dhe
Donikën, Dritanin, Rezartin, Jotin, Lindën, Neritanin, Gertin, Silverion, Idlirin, Carlo Alberton, Arianin, Aidën, Erjolën, Sokolin, Bertin, Lindën”, shkruan Bojaxhi në mesazhin falenderues nga rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095810890197754
array(1) { ["section"]=> string(107) "bojaxhi-falenderon-me-emra-njerezit-qe-punuan-per-te-pasioni-dhe-ndershmeria-me-te-fuqishme-se-paraja-14444" }