Bojaxhi, për herë të parë i jep të drejtë Veliajt dhe Kosovës (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 13:24 11-06-2015 Bojaxhi, për herë të parë i jep të drejtë Veliajt dhe Kosovës (FOTO)

Kandidati Bojaxhi i ka dhënë ironikisht të drejtë dy kandidatëve të tij kundërshtarë Veliajt dhe Kosovës. Për mes një fotoje, janë dhënë dy citime të dëgjuara shpesh nga kanidati i ASHE Veliaj dhe kandidati i djathtë Kosova.

“ Tirana është shkatërruar gjatë 4 viteve të fundit’, thotë Veliaj.

“Tirana është shkatërruar për 11 vite para 4 viteve të fundit”, thotë Kosova.

“Të dy kanë të drejtë”, thotë Bojaxhi.

“Tirana është shkatërruar në mënyrë sistematike nga të dyja palët - shpesh në bashkëpunim direkt me njëra-tjetrën’, shpjegon mandej Bojaxhi duke insistuar se zgjidhja është largimi i tyre nga Bashkia e Tiranës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012027025222778
array(1) { ["section"]=> string(71) "bojaxhi-per-here-te-pare-i-jep-te-drejte-veliajt-dhe-kosoves-foto-13278" }