Bojkoton PD-ja, shtyhet mbledhja e Komisionit për Reformën në Drejtësi

Publikuar tek: politike, më 19:03 24-03-2016 Bojkoton PD-ja, shtyhet mbledhja e Komisionit për Reformën në Drejtësi

Ishte parashikuar që në orën 18:00 të zhvillohej mbledhja e Komisionit për Reformën në Drejtësi, për të vazhduar me dialogun politik mes palëve, por Partia Demokratike e ka bojkotuar në momentet e fundit.

Pas arritjes me sukses të marrëveshjes për çështjet teknike të reformës, papritur PD tërhiqet nga dialogu për çështjet politike, që në fakt është edhe pjesa më e rëndësishme.

Kjo është shtyrja e tretë e kësaj mbledhjeje dhe ajo e radhës pritet të zhvillohet javën e ardhshme. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067548751831055
array(1) { ["section"]=> string(75) "bojkoton-pd-ja-shtyhet-mbledhja-e-komisionit-per-reformen-ne-drejtesi-35923" }