Boks vajzash në klasë, nxënëset në një shkollë të Këlcyrës kapen për flokësh, shkak një djalë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:58 27-03-2017

Skandal në një shkollë 9-vjeçare në Këlcyrë. Dy vajza janë filmuar nga nxënësit e shkollës, teksa zihen për flokësh me njëra-tjetrën në ambientet e klasës.

Në videon e publikuar nga anna media shihen dy nxënëset që qëllojnë njëra-tjetrën me grushta dhe shkelma, ndërsa pjesa tjetër e klasës është larguar menjëherë. Bëhet fjalë për shkollën “Sejfulla Malëshova”.

Mesa duket sherri ka nisur gjatë orarit të pushimit, ndërsa mendohet se shkak për zënkën e tyre është bërë konflikti për një djalë të shkollës.

Pas disa minutash sherr, kanë qenë djemtë e klasës ata që kanë ndërhyrë dhe i kanë ndarë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas tre muajsh martesë, çifti divorcohet, vjehrra-nuses: Shumë e ndyrë, se ku e kishte edukatën ajo vajzë me dy fakultete nuk e di
Digjet banesa, 5 anëtarë në qiell të hapur, zonja e shtëpisë: Kërkojmë një dhomë për të futur kokën »
Article Logic
Execution time: 0.012688875198364
array(1) { ["section"]=> string(103) "boks-vajzash-ne-klase-nxeneset-ne-nje-shkolle-te-kelcyres-kapen-per-flokesh-shkak-nje-djale-video-73264" }