‘Boll se na e nxitë jetën’, nuk kursehet Luana Vjollca, ia thotë troç Getoarit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:13 26-06-2019 ‘Boll se na e nxitë jetën’, nuk kursehet Luana Vjollca, ia thotë troç Getoarit

Prej disa ditësh reperi Getoar Selimi dhe bashkëshortja e tij, moderatorja Marina Vjollca ndodhen në Barbados.

Ata po shijojnë pushimet e tyre përrallore, në plazhin e mrekullueshëm dhe nuk kanë nguruar të postojnë foto herë pas here.

Së fundmi, ka qenë Getoari që ka publikuar një foto të tijën, e cila ka zgjuar zilinë e të gjithëve.

Edhe kunata e tij, Luana Vjollca  nuk ka mundur të shpëtojë dot pa komentuar.

‘O po boll boll se na e nxitë jetën!’, shkruan Luana.

Shumë prej ndjekësve janë bashkuar me mendimin e saj, ku kanë e kanë konfirmuar me një ‘like’.

Screenshot_5.png

Screenshot_9.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.96323084831238
array(1) { ["section"]=> string(81) "boll-se-na-e-nxite-jeten-nuk-kursehet-luana-vjollca-ia-thote-troc-getoarit-169895" }