‘Boll se na hapët barkun me mbathjet’, këngëtarja shqiptare shpërthen ndaj kolegëve: Jeni shtuar si milingonat, hapni rylin e fytit...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:35 17-09-2020 ‘Boll se na hapët barkun me mbathjet’, këngëtarja shqiptare shpërthen ndaj kolegëve: Jeni shtuar si milingonat, hapni rylin e fytit... Enxhi Nasufi

Këngëtarja e njohur shqiptare Enxhi Nasufi me anë të një postimi në rrjetet sociale ka shpërthyer në ironi ndaj kolegeve të saj.

Ajo ka postuar një video të këngëtares Kimberli Joye dhe performanca e saj duket se e ka emocionuar shumë, aq sa Enxhi e ka shpërndarë këtë video me të gjithë ndjekësit e saj.

“Jam poshtë shtëpisë, ndonjëherë kam qejf të rri disa minuta vetëm në qetësi dhe rastësisht po dëgjoja këtë video. Ky zë! Jam e lodhur aq shumë po kjo më bëri natën kaq të bukur. Zoti të bekoftë! Më bëre të qaj nga emocionet”, ka shkruar këngëtarja.

Ajo ka ironizuar edhe kolegët, duke bërë krahasimin me këngëtaren amerikane, ndërsa u thotë se janë shtuar si milingonat.

“Dëgjoni! Na janë shtuar këngëtaret si milingonat. Edhe boll na hapët barkun me firmën e mbáthjeve dhe shapkave me gisht që vishni po hapni rylin e fytit e këndoni po keni…”, shkruan ajo.

Deklarata të forta nga këngëtarja, ndërsa mbetet të presim nëse do të ketë ndonjë reagim nga artistët e tjerë.

enxhi-221x400.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012693166732788
array(1) { ["section"]=> string(133) "boll-se-na-hapet-barkun-me-mbathjet-kengetarja-shqiptare-shperthen-ndaj-kolegeve-jeni-shtuar-si-milingonat-hapni-rylin-e-fytit-220739" }