Bomba Bleona përpara aparatit të Korenicës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:07 13-04-2015 Bomba Bleona përpara aparatit të Korenicës Bleona Qereti fotografuar nga Korenica

Këngëtarja Bleona Qereti, tashmë me famë ndërkombëtare, ka pozuar përpara aparatit të fotografit Artan Korenica, duke sjellë një set fotografik vërtet të nxehtë në këtë prag vere.

Këto janë fotot ekskluzivisht për newsbomb.al ku Bleona nxjerr në pah hiret e saj dhe format e plota që e bëjnë të duket një bombë e vërtetë. Transparente, ashtu si dhe vetë karakteri i këngëtares e cila njihet për lirshmërinë dhe të qenit e drejtpërdrejtë...

Për Bleonën, vera mund të vijë edhe para kohe. Ajo duket se është gati me pamjen dhe format fshehur pas ngjyrës së zezë, që mbetet një nga të preferuarat e këngëtares. 

 

Foto realizuar nga Korenica, eksluzive për newsbomb.al

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024891138076782
array(1) { ["section"]=> string(47) "bomba-bleona-perpara-aparatit-te-korenices-8570" }