“Bomba” e aktores së njohur hedh dyshime nëse i pëlqejnë apo jo vajzat kryeministrit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:44 07-07-2017 “Bomba” e aktores së njohur hedh dyshime nëse i pëlqejnë apo jo vajzat kryeministrit

Emisioni “Zonë e Lirë” në puntatën e fundit të tij është transferuar nga studioja e tij normale, duke shkuar në një kompleks në plazhin e Durrësit.

Përveç studios edhe skenari i emisionit sot është paksa ndryshe. Gjatë një diskutimi për sindikatën e aktorëve, moderatori Arian Çani i pyeti të gjithë me radhë nëse kishin ambicie për të drejtuar këtë organizëm.

Pasi i pyeti të gjithë, erdhi dhe radha e aktores Niada Saliasi e cila u përgjigj që nuk kishte ambicie. Në këtë moment drejtori i teatrit Kombëtar Hervin Çuli hodhi një batutë, duke thënë “cili kryeministër do të refuzonte kryetare shoqatash kaq të bukura sa kemi vajzat përballë”, por kësaj battue i është përgjigjur aktorja Saliasi, duke thënë, “Varet nëse i pëlqejnë kryeministrit vajzat”.

Kjo batutë e Saliasit ka shkaktuar një situatë të sikletshme në studio që është kaluar me muzikë nga Arian Çani./newsbomb.al

19808037_1574726405933023_568988220_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068988800048828
array(1) { ["section"]=> string(88) "bomba-e-aktores-se-njohur-hedh-dyshime-nese-i-pelqejne-apo-jo-vajzat-kryeministrit-85408" }