Bomba e Llallës: T’i hiqet imuniteti Saimir Tahirit dhe të arrestohet

Publikuar tek: barometri, më 07:05 20-10-2017 Bomba e Llallës: T’i hiqet imuniteti Saimir Tahirit dhe të arrestohet

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024545192718506
array(1) { ["section"]=> string(74) "bomba-e-llalles-t-i-hiqet-imuniteti-saimir-tahirit-dhe-te-arrestohet-96538" }