“Bombardohet” Instagrami i Bebe Rexhës, sot është dita e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:48 31-08-2016 “Bombardohet” Instagrami i Bebe Rexhës, sot është dita e saj

"Bombardohet” me komente urimi instagrami i yllit shqiptar me famë botërore Bebe Rexha.

Bebe sot feston ditën e saj të lindjes dhe përmes kësaj fotografie të postuar na ka treguar edhe si është me humorin sot.

Dhe...më mirë s’mund të ishte. E buzëqeshur dhe e lumtur duket këngëtarja që më datë 9 shtator do të jetë në një koncert madhështor në Tiranë.

bebe1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030584096908569
array(1) { ["section"]=> string(63) "bombardohet-instagrami-i-bebe-rexhes-sot-eshte-dita-e-saj-51399" }