Bombola e gazit shpërthen fuqishëm në ndërtesën 2-katëshe, humbin jetën 4 persona, 4 të tjerë në gjendje të rëndë

Publikuar tek: bota, më 12:49 06-11-2016 Bombola e gazit shpërthen fuqishëm në ndërtesën 2-katëshe, humbin jetën 4 persona, 4 të tjerë në gjendje të rëndë

Të paktën 4 persona kanë humbur jetën dhe 4 të tjerë janë plagosur rëndë pas një sghpërthimi të fuqishëm të një bombole gazi në një ndërtesë 2-katëshe.

Shpërthimi ka ndodhur në qytetin Ivanovo, 250 km në verilindje të Moskës, Rusi dhe mësohet se ka shkatërruar thuajse plotësisht ndërtesën ku ka ndodhur shpërthimi duke thyer muret rrethuese të saj.

Mësohet se mes të vdekurve ka qenë edhe një vogëlushe 4-vjeçare.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tepër e rëndë, 12 vjeçari përdhunon motrën e tij vazhdimisht pasi shihte video pornografike që përmbanin incest
Fjala emocionuese e Papa Franceskut për të burgosurit. Ja mesazhet nga San Pietro për mijëra të burgosur që ndjekin meshën live »
Article Logic
Execution time: 0.015444040298462
array(1) { ["section"]=> string(117) "bombola-e-gazit-shperthen-fuqishem-ne-ndertesen-2-kateshe-humbin-jeten-4-persona-4-te-tjere-ne-gjendje-te-rende-58579" }